virágültetés
November 22-én közösségi ültetés keretében helyezték földbe azokat a tulipánhagymákat, amelyekből a remények szerint a Bécsi kapu téren, a levéltár épülete előtt…
2024. 03. 14.
Március 11-én szabadtéri fogadóórát és virágültető akciót tartott V. Naszályi Márta polgármester az Egy az Egyben című programsorozatának részeként a Batthyány téren. …